Whatsapp

WhatsApp Aero

WhatsApp Aero Kullanarak Yüksek Çözünürlükte Görüntüler Nasıl Gönderilir?

WhatsApp Aero

WhatsApp Aero Resmi

Resmi Web Sitesi: aerows.org(EN),whatsaeto.org(BR),whatsapaero.org(TR)

Cep telefonlarının popülerliği hayatımızı büyük ölçüde kolaylaştırdı. Fotoğraf ve video teknolojisindeki gelişmeler insanları paylaşmaya daha hevesli hale getirdi. Günlük hayatımızın, kısa seyahatlerimizin, uzun mesafeli gezilerimizin ve akrabalarımızın etkinliklerinin harika fotoğraflarını çekmek veya bunları sosyal medyada paylaşmak, kötü deneyimler hakkında tweet atmak gibi bir norm haline geldi.

Resimler ve videolar tüm güzel anlarımızı yakalıyor ve geçmişin anılarını koruyor. Ancak, orijinal WhatsApp’ı kullanmaya alışkın olan kullanıcıların artık bir sorunu var. Görüntüleri paylaştıklarında, WhatsApp bunları otomatik olarak sıkıştırıyor, net bir şekilde görmeyi zorlaştırıyor ve kullanıcının algısını ve deneyimini etkiliyor. Bu durum sizin de başınıza geliyorsa ve yüksek kaliteli görüntüleri çevrimiçi paylaşmak için gelişmiş bir platform istiyorsanız, doğru yere geldiniz. WhatsApp-WhatsApp Aero’nun en havalı mod sürümünü tanıtmanın zamanı geldi.

WhatsApp Aero, modun en son sürümüdür ve resmi WhatsApp’a birçok avantaj ekler. Gelişmiş gizlilik, özelleştirme ve görüntü paylaşma özellikleri için bu uygulamayı yükleyin. Aşağıdaki adımlar, WhatsApp Aero’da yüksek kaliteli görüntülerin nasıl gönderileceğini açıkça ortaya koymaktadır. Resmi WhatsApp sıkıştırılmış görüntülerinden kurtulmak istiyorsanız, lütfen bunları ayarlamak için aşağıda listelenen adımları izleyin.

  1. Adım WhatsApp Aero uygulama paketini indirmek için bu sayfadaki resmi indirme düğmesine tıklayın ve resmi hesabınızı doğrulamak için talimatları izleyin.
  2. Adım. Resmi WhatsApp Aero arayüzüne giriş yaptıktan sonra, üst bölümde üç noktalı menü simgesini göreceksiniz, üzerine tıklayın.
  3. Adım. Şimdi, Ayarlar sayfasına → Genel → Ayarlar menüsüne gidin.
  4. Adım. Ayarlar menüsünü bulmak için aşağı kaydırın ve Görüntüleri Tam Çözünürlükte Gönder seçeneğine gidin.
  5. Adım. Bulduktan sonra, geçişi hareket ettirin ve en yüksek çözünürlüğe (3MB) doğru kaydırın.
  6. Adım. Ayarı tamamladıktan sonra WhatsApp Aero’yu yeniden başlatın ve gönderdiğiniz görüntülerin yüksek kalitede olduğunu göreceksiniz.

Özetlemek gerekirse

Resmi WhatsApp resim paylaşma özelliği düşük çözünürlük sınırına sahiptir, yani kullanıcılar WhatsApp’ta 1MB’den büyük resimleri paylaşamazlar. Daha da kötüsü, gönderilen küçük resimlerin boyutunu da sıkıştırarak çözünürlüklerini ve boyutlarını 100KB’ye düşürüyor. Neyse ki, WhatsApp Aero’yu kullanabilir ve arkadaşlarınıza ve akrabalarınıza bulanık görüntülerle uğraşmadan yüksek çözünürlüklü görüntüler gönderebilirsiniz. Tahmin edebileceğinizden çok daha fazla püf noktası var, bu nedenle WhatsApp Aero ile ilgileniyorsanız, indirmek ve denemek için aşağıdaki düğmeye tıklayın.

Leave a Reply